Apie mus

UAB “Winart” įsteigta 2011m. dviejų Lietuvoje gerai žinomų autosporto meistrų, kurie savo patirtį ir žinias sudėjo į servisą, kad galėtų tenkinti Jūsų poreikius automobilių remonte bei dažyme su aukščiausia kokybe. Servise naudojama tik aukščiausios kokybės įranga bei medžiagos. Mūsų credo – Nieko Nėra Neįmanomo!

Jei reikės, sukonstruosime automobilį iš naujo net geriau nei tikrasis gamintojas. Galime padidinti galią, stabilumą bei automobilio valdymą, padaryti stabdžius efektyvesnius arba tiesiog “patiuninguoti” bei pagražinti Jūsų automobilio išvaizdą. Taip pat rengiame ekstremalaus  vairavimo pamokas lenktynių trasoje. Galime paruošti profesionalų lenktynininką tiek raliui, tiek žiediniam autosportui.

Niekada nepradėsime automobilio remonto nepasitarę su Jumis.

Kiekvieną sąmatą deriname individualiai, priklausomai nuo kliento norų bei poreikių. Dirbame su beveik visomis draudimo bendrovėmis – deriname sąmatas, galime paimti Jūsų automobilį ir iš įvykio vietos bei po remonto pristatyti Jūsų nurodytu adresu. Yra galimybė suteikti ir pakaitinį automobilį.